fbpx

Energie Qi, neboli také Orgonová (orgonitová) energie, je všude kolem nás. Za ideálních podmínek energie Qi proudí. Jako vše má ale i Orgonová energie dvě polarity a opakem té proudící je tzv. Dead Orgon, stagnující energie, která nás může negativně ovlivňovat jak po psychické, tak po fyzické stránce.


Orgonitové zářiče

Takzvané orgonitové zářiče pomáhají v prostředí, pro které jsou určeny, srovnávat jednotlivé polarity Qi. Jinými slovy dokáží harmonizovat prostředí a rozproudit stagnující energii.

Jak k tomu přesně dochází, neumíme popsat, ale výsledky lze pocítit většinou velmi rychle. Zářiče pomáhají nalézt možnosti daného prostředí pro vlastní regeneraci.

Ogonitové předměty k harmonizaci osobního prostoru

Orgonitové pyramidy a disky jsou oblíbené těmi, kdo chtějí rozproudit energii Qi ve svém obydlí.
Pyramidy i disky jsou sestaveny v souladu s vědeckými poznatky o tom, jak Orgonová energie funguje.

Často se k přitahování a zadržování energie používají organické materiály (obvykle je to pryskyřice) a dále neorganické materiály (jako kovové hobliny), aby energii současně přitahovaly a rozpohybovaly.

Tyto orgonitové předměty obsahují rovněž krystaly a esenciální oleje pro znásobení jejich účinku.

Výsledkem tohoto spojení účinných prostředků je rozproudění stagnující energie a změna negativního na pozitivní.

Zjednodušeně řečeno, tyto domácí orgonové předměty fungují jako jakási filtrace pro energii.

Zároveň je pyramida skvělou volbou pro funkci filtru, protože má ideální tvar pro efektivní využití čisticích schopností orgonitu. Pyramida je totiž sama o sobě symbolem propojení země a vesmíru – zůstává uzemněna silnou základnou a zároveň je propojena s universem.

Orgonit (nejen) jako módní doplněk

Orgonové přívěsky a šperky jsou oblíbeným doplňkem pro ty, kteří chtějí zůstat chráněni 24 hodin denně.

Přímý kontakt orgonitového přívešku, náramku nebo jakéhokoli šperku s pokožkou zajistí, že veškerá negativní nebo stagnující energie v těle bude rozvířena a vyčištěna a připravena vést vás na pozitivnější a zdravější místa.

Orgonitové předměty jsou úžasným prostředkem pro čištění čaker.

V našem těle máme sedm energetických bodů a každý z nich je spojen s určitou oblastí našeho emočního a fyzického zdraví. Jak již bylo zmíněno, energie orgonitu slouží k odstraňování bloků a k rozproudění životní energie.

Naše energetická centra, neboli čakry, se občas mohou zablokovat a zastavit všechnu tu univerzální energii, která nám pomáhá naplno využít náš potenciál. Orgonit odvádí svou důležitou práci tím, že shromažďuje pozitivní energii, odstraňuje nejrůznější bloky a překážky a přispívá tak k znovu rozproudění energie skrze všech sedm čaker.