fbpx

Měníme sny v realitu

Audio mini-kurz zdarma

Soubor ke stažení s audio mini-kurzem Měníme sny v realitu jsem poslala také na e-mail,

který jsi uvedla v přihlašovacím formuláři, aby sis ho mohla poslechnout, kdykoli to budeš potřebovat.

POZOR! Pokud můj e-mail nevidíš ve složce Doručené, prohledej i zákoutí s názvy Hromadné, Spam, Promo a podobně.

Až e-mail najdeš, přesuň jej do složky Doručené, aby ti žádná moje zpráva neutekla.
Pokud jsi hledala, kde jsi mohla a e-mail ani tak nenašla, kontaktuj mě na anna@esenceharmonie.cz

Nepřehlédni tuhle nabídku!

Co kdybys měla po ruce nástroj, který ti otevře dveře k realizaci tvých největších snů a ke změně tvých omezujících přesvědčení?

Nástroj, který rozproudí tvé sny, plány a touhy? Nástroj, s kterým získáš plno praktických cvičení a nápadů, které ti pomohou překonat překážky a dosáhnout naplnění svých snů?

📓 Úžasný graficky vymazlený 80 stránkový plánovač je víc než jen knihou – je to cesta k tvým nejhlubším emocím. Je to kouzlo, které tě pohltí a pomůže ti stát se tvůrcem svého vlastního osudu.

Nebudeš jen plánovat svůj den – budeš plánovat svůj život. Nabídne ti prostor pro tvé ranní a večerní rutiny, cíle na všech úrovních a techniky pro práci s tvou myslí. Naučíš se rozpoznávat omezující přesvědčení, měnit myšlenkové vzorce a zvyšovat svou osobní vibraci.

Ať nezapomeneme na péči o sebe – seznam vděčnosti, radosti a péči o duševní i fyzické blaho – to vše je součástí tohoto plánovače.

A to je jen začátek! Kromě toho tu pro tebe mám něco, co posílí tvou mysl a naplní ji pozitivitou – 100 úžasných afirmací. Můžeš je mít stále po ruce, ať už v podobě kartiček nebo tapet na telefonu.

Zamysli se nad tím, jak by bylo úžasné každý den začít s pozitivními afirmacemi, které ti přinesou radost a hojnost! A co víc, tři audio meditace s podprahovými afirmacemi ti pomohou prozkoumat a transformovat klíčové oblasti tvého života – zdraví, peníze a vztahy.

Chceš-li objevit sílu meditace a afirmací a stát se tvůrcem svého osudu, jsi na správném místě. Vyberte si ten správný balíček ten pravý pro sebe a otevři se novým možnostem a pozitivním změnám. Tvoje cesta k naplnění a úspěchu začíná TEĎ a TADY.

Plánovač záměrů

Tento 80 stránkový plánovač bude tvým průvodcem na cestě k manifestaci tvých snů a změně mindsetu. Je naplněn nástroji a cvičeními, které ti pomohou stát se tvůrcem svého života a dosáhnout naplnění a úspěchu.

  • Nástroje pro projevování: od manifestačního plánovače a manifestačního deníku až po plány meditace a vizualizace budoucího já
  • Plánování a záznamy: ranní a večerní rutiny, životní cíle, plánování na denní, týdenní, měsíční a roční bázi
  • Práce s myslí: rozpoznání omezujících přesvědčení, změna myšlenkových vzorců a zvyšování vibrací projevu
  • Péče o sebe: seznam vděčnosti, plánování radosti, nastavení osobních hranic a péče o duševní i fyzické blaho

Afirmační kartičky/ tapety na mobil

Oslov svou mysl pozitivitou a posil svůj vnitřní hlas s afirmačními kartičkami nebo tapetami na telefon. Kolekce obsahuje 100 úžasných afirmací, které podporují hojnost, zdraví, sebevědomí a spokojenost. Stačí si kartičky stáhnout, vytisknout a mít je neustále po ruce jako připomínku své síly a pozitivního myšlení. Pokud preferuješ mobilní prostředí, můžeš si jednoduše stáhnout tapety a okamžitě je použít na svém telefonu. Začni každý den s pozitivními afirmacemi a přitáhni do svého života radost a hojnost. Stáhni si afirmační kartičky a tapety a otevři se novým možnostem a pozitivním změnám.

Audio meditace s podprahovými afirmacemi

Díky třem audio meditacím se můžeš ponořit do hlubokého relaxačního stavu a posílit svá vnitřní pozitivní přesvědčení. Každá z těchto meditací je zaměřena na jedno klíčové téma: zdraví, peníze a vztahy. Meditace ti pomohou prozkoumat a transformovat tyto oblasti tvého života. Skrze podprahové afirmace budeš podvědomě vnímat pozitivní a podporující myšlenky, které ti pomohou vybudovat pevné zdraví, přitáhnout hojnost a vytvořit zdravé a naplňující vztahy. Stačí si pustit audio meditace, zavřít oči a nechat se unášet klidnou hudbou a účinnými afirmacemi, které budou působit na tvou mysl i podvědomí. Objev sílu meditace a afirmací, vytvoř pozitivní změny ve svém životě a staň se tvůrcem svého osudu.

EFEKTIVNÍ POMOCNÍCI NA TVOU CESTU
SMĚR SPLNĚNÝ SEN

Potřebuju nějaký motivační set.

Úplně nevím, co do deníku psát a ty správné afirmace taky nejsem schopná dát dohromady.
Meditace s podprahovými afirmacemi jsem našla, ale jen v angličtině a ani nevím, co v nich říkají.

SUPER KOMBO
Kombinace 6 produktů

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ, NEJVÝHODNĚJŠÍ
745 Kč

370 Kč

80 stránkový Plánovač záměrů v .pdf v A4 i A5, který vám pomůže v plánování cílů, se zamyšlením se, projevováním vděčnosti a mnoho dalšího.

100 kartiček s inspirativními afirmacemi k vytištění nebo jako tapeta do telefonu.

Přepis audio mini-kurzu Měníme sny v realitu do .pdf

Pracovní listy k audio mini-kurzu Měníme sny v realitu k vytištění.

3 meditace s podprahovými afirmacemi (plus seznam použitých afirmací) ideální k poslechu ve spánku, při práci…

Potřebuju nějaký deníček, kam si budu všechno zapisovat. Úplně ale nevím, co tam psát.

A afirmace, které bych mohla mít pořád na očích by byly super. Akorát mě žádné vhodné nenapadají.

BALÍČEK TROJICE
Kombinace 3 produktů

STOJÍ TO ZA TO, STŘEDNÍ TŘÍDA
605 Kč

305 Kč

80 stránkový Plánovač záměrů v .pdf v A4 i A5, který vám pomůže v plánování cílů, se zamyšlením se, projevováním vděčnosti a mnoho dalšího.

100 kartiček s inspirativními afirmacemi k vytištění nebo jako tapeta do telefonu.

Přepis audio mini-kurzu Měníme sny v realitu do .pdf

Když budu mít nějaký deník, kam si budu moct všechno zapisovat, plus v něm bude plno inspirace, budu maximálně spokojená. To by mi stačilo!

POUZE PLÁNOVAČ
Plánovač stačí

NEJLEVNĚJŠÍ
305 Kč

178 Kč

80 stránkový Plánovač záměrů v .pdf v A4 i A5

Plánovač záměrů je plný zdrojů, které vám pomohou překonat vaše omezující přesvědčení, která vás brzdí, a vytvořit nová, umožňující přesvědčení. Pomůže vám v plánování cílů, se zamyšlením se, projevováním vděčnosti a mnoho dalšího. Plánovač je perfektní způsob, jak vytvořit rutinu, která vám usnadní převzetí zodpovědnosti za své cíle a sny.