fbpx

Osobní konzultace

Kurzy jsou skvělé, ale někdy je potřeba probrat svou konkrétní situaci individuálně.

Proto jsem se rozhodla rozšířit svou nabídku i o osobní on-line konzultace.

Založením jsem však spíše introvert (i když možná mnohdy působím přesně opačně :-)), který nerad telefonuje, proto v současné době poskytuju konzultace písemnou formou a formou audio zpráv.

Mám totiž ráda, mám-li na přemýšlení více času. Chci předat to nejlepší ze sebe a formulovat své myšlenky, postřehy a vhledy v co nejsrozumitelnější a nejucelenější formě. A všechno toto mi umožňuje právě psaní, případně nahrávání audio zpráv.

Jak taková psaná konzultace probíhá?


Nabízím 3 možnosti:

1) ON-LINE V REÁLNÉM ČASE

On-line osobní individuální konzultace v reálném čase prostřednictvím komunikačního kanálu, na kterém se společně domluvíme (Skype, WhatsApp, Messenger – UVEĎ DO POZNÁMKY PŘI REZERVACI).
CENA: 750,-
Čas, který ti věnuji: 60 minut 

2) E-MAILOVÝ BALÍČEK
Napíšeš mi mail, kde popíšeš, na co se chceš v konzultaci zaměřit a nastíníš mi danou situaci. Dostaneš ode mě odpověď, položím ti doplňující otázky atd. Tak jako je tomu u běžné konzultace z oka do oka. : -) Takto budeme pokračovat ve vzájemné konverzaci po “dobu” až 10 e-mailů (5 ty, 5 já), maximálně však 7 dní.
CENA:  850,-
Čas, který ti celkové věnuji: 75 minut

3) TÝDENNÍ KONVERZACE PROSTŘEDNICTVÍM SDÍLENÉHO GOOGLE DOKUMENTU
Vytvořím pro naši konzultaci on-line Google dokument, kam budeš moci v průběhu týdne psát své otázky, co řešíš, na čem potřebuješ pracovat atd. Jednou denně do tohoto dokumentu kouknu a na tvé dotazy ti poskytnu svůj úhel pohledu, případně se tě budu doptávat atd. Tak jako je tomu u běžné konzultace z oka do oka.: -) Přístup k tomuto on-line dokumentu ti pochopitelně zůstává na vždy.
CENA:  950,-
Čas, který ti celkově věnuji: 90 minut

Máš-li zájem o konzultaci typu 2 nebo 3, nebo tě napadají nějaké dotazy ohledně konzultací, kontaktuj mě prostřednictvím formuláře níže.  Co nejdříve se ti ozvu zpět a probereme další postup.
Mail z tohoto formuláře není započítáván do celkového počtu e-mailové konzultace.

10 + 5 =

Můžu jen doporučit. Anička nabídne vhled z různých pohledů. Přijde s nápady, proč nějaký problém mohl nastat či jak ho řešit. Dokáže se podívat na třenici i z pohledu protějšku. Nic nenutí, nesoudí, vyslechne a ptá se – někdy pochopíte i zajímavé věci sámi o sobě.
Lenka Š.

Nejdřív jsem se osobní konzultace bála, ale Anička je skvělá, moc mi pomohla ujasnit si, co chci a jak toho dosáhnout. Určitě ale nejsem u konce, takže další měsíc plánuji další konzultaci, abych to dotáhla. Moc děkuji za příjemný čas. Můžu jen doporučit.

Lucie D.

Ďakujem za Tvoj čas, Tvoje pochopenie, naladenie na riešenie mojej situácie. Dobre si poukázala na to, kde mám problém a ako s tým ďalej pracovať. Plus ako bonus meditácia na mieru.
Dominika

Dominika G.

Anička prostě umí! Mám za sebou už spoustu různých konzultací, ale na tuhle určitě jen tak nezapomenu.😃  Profesionalita se mísí s přátelskou atmosférou přesně na té správné vlně. Nadhled, podpora a především praktické rady a tipy, které fungují. Budu se vracet…

Klára N.

Aničku určitě doporučuji, je velmi empatická, nabídne jiný úhel pohledu, nenápadně vás popostrčí, abyste si sami uvědomili, kde je problém.

Petra Š.