fbpx

Každý z nás má nějaký sen, cíl nebo přání, které bychom rádi naplnili. Ale proč se některým lidem podaří dosáhnout svých snů a jiní se neustále potýkají s neúspěchem?

Odpověď spočívá v našem mindsetu a v tom, jak se naše myšlenky ovlivňují navzájem.

Co přitahuješ?

Zákon přitažlivosti nám říká, že to, co si myslíme, to přitahujeme. Pokud se zaměřujeme na negativní myšlenky a obavy, budeme přitahovat více negativních věcí do našeho života. Na druhé straně, pokud se zaměříme na pozitivní myšlenky a vizualizujeme si, jak naplňujeme své sny, budeme přitahovat více pozitivních věcí.

Nové vzorce

Měnit své nastavení své mysli, mindset, není snadné. Ale je to nezbytné, pokud chceme dosáhnout svých cílů a plnit si své sny. Musíme začít tím, že si uvědomíme své negativní myšlenky a myšlenkové vzorce a naučíme se je nahrazovat pozitivními. Musíme se naučit vizualizovat si, jak naplňujeme své sny, a věřit, že jsou dosažitelné.


Nadi svůj způsob

Existuje mnoho cvičení a technik, které nám mohou pomoci změnit náš mindset a začít přitahovat pozitivní věci do našeho života. Můžeme si založit deník vděčnosti, ve kterém budeme každý den zaznamenávat věci, za které jsme vděční. Můžeme si také každé ráno představit, jak plníme své sny a vizualizovat si, jaké to bude, až se nám to podaří a podobně.

Nezapomínejme, že zákon přitažlivosti a změna mindsetu nejsou kouzelné řešení na všechny problémy. Musíme si pořád dávat práci, abychom dosáhli svých cílů. Ale s pozitivním mindsetem a vírou v sebe samé máme mnohem větší šanci dosáhnout úspěchu.

Vzhůru ke svým snům

Tak se pusťme do práce na svém mindsetu a začněme přitahovat do svého života všechny ty pozitivní věci, které si přejeme!

Ve skupině Mindset Mastery: Cesta k manifestaci a osobnímu růstu můžeš najít potřebnou inspiraci a popovídat si se stejně naladěnými ženami. Přidej se k nám. 🙂