fbpx

Mé jméno je Anna Zadinová.

Jsem podnikatelka, maminka 3 dětí a především milující a milovaná manželka skvělého muže.

V roce 2019 jsem získala certifikaci z hlubinné abreaktivní psychoterapie –regrese, které ale využívám jen zřídka, jelikož techniku regrese považuji za náročnější na zpracování a doporučuji ji jen pokročilým “hledačům pravdy”.

Raději mám např. rodinné konstelace, kterými jsem sama mnohokrát prošla, aby mi pomohly rozkrýt a rozpustit rodové zátěže.

Mými oblíbenými a při mé práci hojně využívanými pomocníky mi jsou květové esence (Bachovy, Archetypové a další), které dovedou jemně navést správným směrem.

Netvářím se jako někdo, kdo má patent na rozum, ale jsem si vědoma toho, že umím na věci koukat ze všemožných úhlů pohledu a ráda ti tento náhled na vaše vztahy poskytnu.

Zároveň nyní procházím výcvikem NLP kouče/průvodce (NLP = neuro-lingvistické programování), abych si rozšířila obzory a mohla klientům poskytovat ještě lepší služby.

Rozhovory se mnou jsou jako povídání dvou rovnocenných kamarádek, ne jako poučování žáka učitelem.

Nedávám nevyžádané rady a čerpám z osobních zkušeností od života ve velmi náročném vztahu, přes cestu k sobě samé, až po život s parádním chlapem.

Citlivě a s humorem ti půjdu na tvé cestě za harmoničtějším životem po boku (s květovými esencemi v batohu), abych tě zachytávala, kdybys náhodou zaškobrtla nebo dostala strach. Budu tu pro tebe.

Těším se na společnou cestu.
S láskou, Anička