fbpx

Je mnoho cest a způsobů, jak vyjádřit partnerovi lásku jinak, než jen obvyklým vyřčením slov „miluji tě“.
Oheň ve vztazích časem pohasíná a pocit, že tvé srdce buší vzrušením z toho, že jsi se svým partnerem, nepociťuješ zdaleka tak často (nebo dokonce vůbec), jako tomu bývalo kdysi. Jak tedy vrátit do vztahu lásku, vášeň a ten hřejivý pocit, který tě doslova pohlcoval a pronikal do tvých myšlenek na začátku vašeho vztahu? Říká se, že činy řeknou víc než slova, a tak zde přináším 5 nápadů, které ti pomohou ukázat svému partnerovi, jak moc ho skutečně miluješ.

1) Flirt

Decentní svádění se záměrem projevit druhému náklonnost je vzrušujícím způsobem, jak dát partnerovi najevo, že o něj stále stojíš! Proč neposlat sexy SMS nebo e-mail, když jste v práci? To partnerovi připomene, že na něj myslíš, i přes všechny pracovní starosti (nebo ty rodinné, pokud jsi třeba v domácnosti). Mimo jiné je vedlejším efektem takového flirtování fakt, že se pak jeden na druhého více těšíte.


2) Svíčky

Zdánlivá maličkost, která ale dokáže zpříjemnit atmosféru a udělat z běžného probírání toho, co se za celý den událo, pěknou chvilku v přítomnosti milovaného člověka. Zapal svíčky, koukej partnerovi do očí a naslouchej jeho slovům.


3) Jídlo

Jistě znáš pořekadlo „Láska prochází žaludkem.“ Ukaž partnerovi svou lásku tím, že jako překvapení připravíš večeři pro vás dva. Pokud vaření není zrovna tvé hobby, objednej partnerovi jídlo, které miluje, nebo si společně vyrazte do restaurace. Nezapomeň nejde o dokonalost. Jde o to dát partnerovi najevo, že ti na něm záleží a myslíš na něj.


4) Milostné dopisy

Proč sem tam nenapsat partnerovi milostný vzkaz? Můžeš ho nechat v koupelně nebo v kuchyni před tím než odcházíš třeba do práce. Můžeš mu nechat pěkné milostné vyznání pod polštářem tak, aby ho partner našel, až půjde večer spát. Co mu tak poslat dopis poštou na adresu, kde pracuje, nebo rovnou doporučeně k vám domů? Buď kreativní.


5) Vyrazte mimo domov

Ve vašem vztahu může být spousta denních povinností a věcí, které vám nedovolí trávit spolu tolik času, kolik byste chtěli, Práce, děti, domácnost… Je toho spoustu, co vás může rozptylovat. Dělejte si společně krátké dovolené. Stačí víkend nebo alespoň jeden den.
Můžete si zařídit výlet do lázní na wellness nebo do hotelu. Tím, že se dostanete do jiného prostředí než je obvyklé, můžete se plně soustředit jeden na druhého a společně relaxovat.

Využívání různých způsobů, které ukážou tvému partnerovi, jak moc ho skutečně miluješ, jistě zlepší váš milostný život, posílí vaši vzájemnou lásku a udrží tebe a tvého partnera šťastné po další roky vašeho vztahu.


V mém obchůdku Esence Harmonie najdeš ne jen výše zmiňované svíčky pro zpříjemnění atmosféry, ale i spoustu dalších věcí, jako jsou náramky, ručně vyráběné kožené diáře atd., kterými můžeš svého partnera překvapit, potěšit a dát mu tak najevo svou lásku.